شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > توزیع پکیج آموزشی مدیریت پسماند در میان گردشگران آستارا  چاپ        ارسال به دوست

کوهی خبر داد:

توزیع پکیج آموزشی مدیریت پسماند در میان گردشگران آستارا

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر مرزی آستارا به نقل از ایسنا، «علی کوهی» شهرداری آستارا اظهار کرد: بندر مرزی آستارا یکی از مهمترین مناطق گردشگرپذیر در سطح کشور محسوب می شود.
وی با بیان اینکه طی چند سال اخیر نام «آستارا» در میان 20 شهر گردشگرپذیر کشور قرار دارد، ادامه داد: ورود جمع کثیری از هموطنان به این منطقه، مشکلاتی را در زمینه زباله ایجاد نموده است که واحد خدمات شهری شهرداری آستارا، اقدام به اجرای طرح توزیع پکیج آموزشی مدیریت پسماند نموده است.
وی افزود: در راستای اجرای این طرح، بسته ای متشکل از نقشه راهنمای گردشگران با هدف معرفی مناطق توریستی و گردشگر پذیر شهر توزیع می گردد.
کوهی اضافه کرد: در کنار آن، برگه هایی مزین به پیام های بزرگان و آموزش نحوه تفکیک و جمع آوری پسماند با کیسه های زباله رایگان توزیع می شود که میهمانان هنگام پایان اقامت خود، کیسه های پر را در ورودی های کمپینگ ها، پارک ها، تفرجگاه ها و یا مکان های مشخص شده در سطح شهر تحویل دهند.
شهردار آستارا در بخش دیگر سخنان خود از توزیع برگه های انتقادات و پیشنهادات در بین مسافران خبر داد و خاطر نشان کرد: کارشناسان مربوطه، به طور یقین نظرات مندرج در این برگه ها را پس از جمع بندی در تصمیمات خود اتخاذ خواهند کرد.
وی در پایان تصریح کرد: در اقدام نخست بالغ بر 10 هزار بسته از این پکیج ها برای توزیع در بین خانواده هایی را که بندر مرزی آستارا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، آماده شده است.


١٨:٠٦ - پنج شنبه ٧ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٣لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 393604 | بازدیدهای امروز: 45

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا