دوشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٦ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > بیشترین انتقاد خبرنگاران متوجه شهرداری‌ها است  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندر مرزی آستارا:

بیشترین انتقاد خبرنگاران متوجه شهرداری‌ها است

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر مرزی آستارا به نقل از خبرگزاری فارس، «مهندس کوهی» در همایش تجلیل از خبرنگاران در سالن اجتماعات شهرداری این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، اظهار کرد: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند.
وی با تصریح بر اینکه سلامت فکری و روحی جامعه در سایه حضور فعال خبرنگاران تحقق می‌یابد، افزود: فضای رسانه‌ای شهرستان باید در شأن مردم فرهنگ دوست و فهیم آستارا باشد.
شهردار آستارا با بیان اینکه حرفه خبرنگاری، تجسم امانتداری، مسؤولیت‌پذیری و دلسوزی است گفت: قلم خبرنگاران شهرستان باید در راستای اخلاق، شرافت حرفه‌ای، حفظ اسرار شخصی و رعایت شئونات اسلامی به‌کار گرفته شود.
وی با تاکید بر اینکه آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاع‌رسانی حاصل می‌شود، خاطرنشان کرد: حرکت بر مدار راستی و تحقق آرمان‌های نظام توسط خبرنگاران بر کسی پوشیده نیست.
کوهی با اشاره به اینکه حجم عملیات و وظایف شهرداری‌ها در قانون بسیار وسیع است تصریح کرد: بیشترین انتقادهای مطرح شده در مطبوعات محلی و خبرگزاری‌ها متوجه مجموعه شهرداری‌ها است.
وی با بیان اینکه مسؤولان نظام باید انتقادپذیر باشند، یادآور شد: انتقاد سازنده بوده و بنده به عنوان یک آستارایی هرگز منافع شهر را به منافع باندی، گروهی و حزبی ترجیح نداده‌ام.
شهردار آستارا با تصریح بر اینکه آستارا با فرهنگ خود در دنیا شناخته شده است، خاطرنشان کرد: در بحث گردشگری، آستارا دروازه ورود به اروپاست و به همین دلیل همواره مورد توجه گردشگران خارجی قرار می‌گیرد.
به گزارش فارس، در آیین مذکور خبرنگاران خبرگزاری‌ها و فعالان مطبوعاتی آستارا تجلیل شدند.

لینک خبر در خبرگزاری فارس:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950520001397

کانال شهرداری بندر مرزی آستارا:
https://telegram.me/astara_municipality


٠٩:٠٩ - پنج شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٤لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 373401 | بازدیدهای امروز: 136

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا