شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > الحاق تعدادی از روستاهای آستارا به محدوده شهر در قالب طرح جامع پیش بینی شده است  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندر مرزی آستارا:

الحاق تعدادی از روستاهای آستارا به محدوده شهر در قالب طرح جامع پیش بینی شده است

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر مرزی آستارا به نقل از خبرگزاری ایرنا، «علی کوهی» در آیین تجلیل از خبرنگاران آستارا افزود: تهیه طرح جامع شهری بر عهده وزارت راه و شهرسازی است و تهیه این طرح در روستاها نیز بر عهده بنیاد مسکن است.
وی اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، شهر آستارا جزو پنج شهر استان گیلان بود که از طرح جامع شهری برخوردار شد.
وی وسعت طرح فعلی جامع شهری آستارا را یکهزار و 400 هکتار عنوان کرد و گفت: بعد از پیروی انقلاب اسلامی برای چهارمین بار است که طرح جامع شهری آستارا مورد بازنگری در شورای عالی شهرسازی قرار می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: در طرح جدید جامع شهری آستارا از ضلع شمال روستاهایی نظیر باغچه سرا ، خشکه دهنه و قلعه و از ضلع جنوب تا حوالی پلیس راه آستارا-تالش جزو محدوده شهری پیش بینی شده است که در صورت موافقت در شورای عالی شهرسازی اجرایی می شود.
شهردار آستارا در ادامه با اشاره به اینکه تلاش خبرنگاران در راستای اهداف عالی جامعه بسیار مهم و اثربخش است ، اظهار داشت: امانت داری و رعایت اخلاق رسانه ای در همه حال جزو وظایف و ویژگی های خبرنگاران است.
شهردار آستارا از خبرنگاران به عنوان وجدان بیدار جامعه نام برد و گفت: سلامت فکری و فرهنگی جامعه در گرو فعالیت درست خبرنگاران است.
کوهی ارزش قلم را در پاکی و قداست آن ذکر و اضافه کرد: نباید رسانه ای فعالیت ارزشمند و اصلی خود را قربانی حزب و جناح خاصی بکند که این امر در خور شان و جایگاه رفیع خبرنگار و روزنامه نگار نیست.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و همچنین زنده یاد آرمان سیف اللهی رئیس دفتر پیشین خبرگزاری جمهوری اسلامی در شهرستان آستارا ، اظهار کرد: این عزیزان سفر کرده مردان عمل و ادب بودند که شایسته است تمامی خبرنگاران رفتار آنها را به عنوان الگو قرار دهند.
در این آیین جمعی از خبرنگاران رسانه های گروهی و فعالان عرصه مطبوعات شهرستان آستارا مورد تجلیل قرار گرفتند.

خبرگزاری ایرنا:
http://www.irna.ir/gilan/fa/News/82183730/
👇👇👇👇👇👇👇
https://telegram.me/astara_municipality


٠٩:٣٣ - پنج شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٨لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 393601 | بازدیدهای امروز: 42

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا