شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > آستارا با عنوان "دروازه ورود به اروپا" مورد توجه گردشگران است  چاپ        ارسال به دوست

آستارا با عنوان
کوهی:

آستارا با عنوان "دروازه ورود به اروپا" مورد توجه گردشگران است

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر مرزی آستارا به نقل از خبرگزاری ایسنا، «علی کوهی» در جمع خبرنگاران فعال در بندر مرزی آستارا اظهار کرد: خبرنگاری، روزنامه نگاری و نویسندگی از حرفه هایی هستند که با هدف آگاهی بخشی به مردم و به تصویر کشیدن واقعیت ها در جوامع مختلف شناخته شده اند.
وی ادامه داد: صیانت و امانت داری از شاخصه های خبرنگاران می باشد و سلامت فرهنگی و فکری جامعه مرهون اطلاع رسانی صحیح فعالان این عرصه می باشد.
کوهی در بخش دیگر سخنان خود از واژه «فرهنگ» سخن گفت و توضیح داد: آستارایی ها به واسطه پیشینه فرهنگی خود که یادگاری از گذشتگان است در عرصه ملی و بین المللی شناخته شده اند و این برداشت باید تداوم یابد و تقویت شود.
وی گردشگر و توریست را آمیخته با نام آستارا و میهمان پذیر بودن را آمیخته در ریشه فرهنگی آستارایی ها برشمرد و تصریح کرد: در بحث صنعت توریست، «آستارا» با عنوان "دروازه ورود به اروپا" مورد توجه گردشگران است.
شهردار بندر مرزی آستارا در ادامه حجم عملیاتی شهرداری ها را در قانون وسیع دانست و توضیح داد: با توجه به اینکه بیشترین انتقادها متوجه شهرداری می باشد، ولی فضای رسانه ای باید طوری هدایت گردد که آسیبی به شأن و فرهنگ مردم این خطه وارد نشود.
وی انتقاد را لازمه توسعه و پیشرفت همه جوامع عنوان کرد و یادآور شد: خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسئولان و یا مسئولان و مردم هستند و اگر انتقادها منصفانه نباشد، شاهد هیچ پیشرفتی نخواهیم بود.
وی در بخش پایانی سخنان خود خواستار به قلم کشیده شدن واقعیت توسط فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی شد و گفت: شهرداری همیشه پاسخگوی خبرنگاران می باشد و با پوشش خبری فعالان در مجموعه مدیریت شهری، می توان شهروندان را از اقدامات صورت پذیرفته آگاه نمود.
در پایان این مراسم سید سجاد موسوی و کیکاوس فتحعلی زاده به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر مرزی بندر آستارا مطالبی را در خصوص شأن و جایگاه خبرنگاران مطرح نمودند.

لینک خبر:
http://gilan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=97248


٠٩:٢٥ - شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٤٥لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 393603 | بازدیدهای امروز: 44

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا