شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ --

خانه/ بازگشت

صفحه فعلی:اخبار > نخستین آبنمای تلفیقی نور و فوران آب در شهر مرزی آستارا افتتاح شد  چاپ        ارسال به دوست

در ششمین روز از هفته دولت؛

نخستین آبنمای تلفیقی نور و فوران آب در شهر مرزی آستارا افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر مرزی آستارا به نقل از خبرگزاری مهر، شهردار آستارا ظهر یکشنبه در آیین افتتاح پروژه میدان امام خمینی (ره) آستارا و آبنمای این میدان اظهار کرد: این پروژه در راستای ارتقاء سطح کیفیت سیمای بصری شهر در مرکز آن که دارای حجم عبور و مرور بالایی است احداث شده و طرح های زیبایی به منظور بهبود وضعیت ظاهری شهر گردشگر پذیر آستارا در دست اجرا است.
علی کوهی با بیان اینکه بهبود منظر و توسعه مبلمان شهری یکی از اولویت های شهرداری آستارا است، گفت: امروزه فضای شهری به فضاهایی سبک و آرام نیاز دارند تا بتوانند حس مطلوبی در شهروندان در حین عبور و مرور روزانه شان ایجاد کند.
وی با اشاره به اینکه آبنمای میدان امام خمینی (ره) این شهر دارای زیبایی گردشگر پسند و مناسبی است، تاکید کرد: این آبنما با طرحی تلفیقی از نور و فوران آب و رنگ اجرا شده و در شب نیز نورپردازی آن جلوه زیبایی دارد.
شهردار آستارا یادآور شد: در هفته دولت بهره برداری از ۱۹ پروژه شهرداری شامل پیاده رو سازی، عملیات جدول کاری، احداث کانال و آسفالت معابر سطح شهر به مناسبت هفته دولت با صرف هزینه معادل ۵۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی شهرداری آستارا انجام شده است.
کوهی اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه های مدیریت شهری آستارا، تکمیل پروژه های نیمه تمام و اولویت دار است که امیدواریم با حمایت های صورت گرفته از سوی شورای اسلامی شهر و همراهی مردم این مهم محقق می شود.
وی شهرداری آستارا را کارگاهی عمرانی در زمینه توسعه شهری عنوان کرد و افزود: در طرح جامع شهری آستارا به توسعه خدمات گردشگری و اقتصادی شهر توجه ویژه ای شده است.
لینک خبر: http://www.mehrnews.com/news/3754367/


١٠:٣٢ - جمعه ١٢ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ١٦١    /    تعداد نمایش : ٤٢٧لینکستان | پایگاه مقالات | دانلود اطلاعات و فرم ها | گالری عکس | تماس با شهرداری

کل بازدید ها: 393597 | بازدیدهای امروز: 38

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آستارا است.

طراحی و پیاده سازی: واحد انفورماتیک شهرداری آستارا